Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych KOBRA SECURITY oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni i odśnieżania. Utrzymujemy w czystości wszystkie rodzaje obiektów.
 
Personel nasz jest regularnie szkolony z zakresu technik sprzątania, użytkowania środków czystości i dezynfekcji, bezpieczeństwa i higieny pracy. Opracowane standardy i normy, sprzęt i środki czystości, dostosowane są do specyfiki obsługiwanego obiektu. Opracowane plany sprzątania podnoszą efektywność wykonywanej przez nas pracy. Zrealizowane przez nas usługi są pod stałą kontrolą brygadzistów, koordynatorów prac porządkowych, audytorów oraz kierowników regionalnych.
 
Dysponujemy najnowszą technologią sprzątania oraz parkiem wyspecjalizowanych maszyn, co w połączeniu ze specjalistycznymi środkami chemicznymi gwarantuje wysoką jakość usług przy umiarkowanych cenach.
 
Każdego Klienta i każdy obiekt traktujemy indywidualnie. Ofertę cenową przygotowujemy po spotkaniu z Klientem, wspólnym ustaleniu zakresu i częstotliwości usługi. W przypadku obiektów wymagających specjalistycznej technologii w spotkaniu bierze udział również kierownik regionalny, posiadający wiedzę z zakresu technologii sprzątania oraz epidemiologii.
Jesteś tutaj: Start Usługi porządkowe