KOBRA SECURITY

Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych KOBRA SECURITY Sp. z o.o. prowadzi działalność od roku 1989 i jest jedną z najstarszych firm tej branży w Łodzi. Tak długa tradycja zobowiązuje do odpowiedniej jakości!

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze z zakresu ochrony, począwszy od ochrony fizycznej, poprzez instalację systemów technicznej ochrony wspieranej przez własne załogi interwencyjne, monitoring pojazdów, usługi transportu gotówki po usługi detektywistyczne. Dzięki odpowiedniemu potencjałowi technicznemu i ludzkiemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu stawianemu zadaniu.

Obsługujemy duże korporacje zagraniczne, obiekty użyteczności publicznej, obiekty podlegające obowiązkowej ochronie oraz prywatne rezydencje i mieszkania.

Naszą nadrzędną zasadą jest traktowanie z taką samą powagą wszystkich naszych klientów, licząc na długoletnią i nienaganną współpracę.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są m.in. posiadane referencje od naszych klientów jak również długoletnia i zaangażowana przynależność do Polskiego Związku Pracodawców Ochrona. W swojej strukturze posiadamy również SUFO (Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną).
Polski Związek Pracodawców Ochrona

Z całą odpowiedzialnością rekomendujemy Państwu usługi świadczone przez nasze Biuro i zachęcam do wnikliwego zapoznania się z ofertą.

Jesteś tutaj: Start O firmie KOBRA SECURITY